Başkan’ın Mesajı

Kuruluşundan günümüze işimizi severek, tecrübemizi artırarak, sıkıntı ve yokluklarla bugünlere hem iş ortaklarımızın desteği hem müşterilerimizin inancı hem de çalışanlarımızın sevgisi ve gayreti ile geldik. Bundan sonraki süreçte eminiz tecrübemiz artarak devam edecek ve buna bağlı olarak da başarımız artacaktır. 14 yılı aşkın bir süreyle,  anlayışla ve işimizi severek mikro fiber beze yoğunlaşarak ticaret yapmaktayız. Şu anda sektörümüzde saygın bir yeri olan bir firma olarak haklı sevinci hep beraber yaşıyoruz. Bu da SUFF olarak kaliteden ödün vermediğimizin en büyük göstergelerinden bir tanesidir.

Suff olarak üzerimize düşen görev ve sorumlulukların farkındayız. Sağlığa zarar vermeyen, çevre dostu, modern, kullanışlı ürünler üretmeyi esas alan vizyonu, kalitelimizin çeşitliliği ve üretkenlikle şekillenen misyonu ile geleceğe yürümeyi arzu etmekteyiz.

Suff hem iş ortaklarına hem de çok değerli Suff ürünlerini tercih eden kullanıcılarına kaliteli ve göz dolduran ürünler sunmaktadır. Suff olarak en büyük farkımız ürün tasarımından, dokumasına, ürün paketlemesinden ürünlerin kalite kontrolüne, ürün testlerinden sunumuna kadarki tüm üretim süreçlerini dikkatli bir şekilde takip etmektir. Her yıl iş ortaklarımızdan ve kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda şu anda 20 den fazla ürün içeren koleksiyonumuza yenilerini katmayı amaçlamaktayız. Biz yurt içi müşterilerimizle ve çalışanlarımızla bir aileyiz.